zjentek

Proč tady někdo tvrdohlavý ještě stále nepřiřadil kategorii hmyz?

Never mind…

Odpovědi
Kepler

Kdyby se vytvářely spešl kategorie pro kde co, byly by jich tisíce. Hmyz patří do živočišné říše, takže klidně použij kategorii zvířata – ostatní. Ostatně vůbec nechápu, proč tu nějaké kategorie jsou vůbec zavedeny. Jeden aby pořád přemýšlel, kam svou otázku zařadit. Někdy je to fakt těžké. Proč?

Rokio

Podle mě by to měla být kategorie hmyz. Není to zbytečná kategorie a hodila by se sem.

Není tu, protože administrátor webu má jiné věci na starosti. Tím nechci admina nijak urážet. Pouze chci odpovědět na otázku uživatele zjentek.

anonym

kepler … protože kategorie jsou počáteční zárodek jakési oborové specializace, díky kategoriím je možné TEORETICKY sledovat jen otázky z těch oblastí, které člověka zajímají. Totiž zdaleka ne každý má potřebu sledovat dotazy všechny a ani by to tak nemělo být. Pokud by tento server byl populární tak jak bylo zamýšleno jeho autory, ani by nebylo v lidských silách sledovat všechny kategorie a tematické okruhy by tím nabraly ještě více na významu.

Škoda že mizerná návštěvnost neumožnila tento koncept rozvinout dál, ale pořád si myslím, že se tu zaměňuje příčina s důsledkem a mizerná návštěvnost je důsledkem špatného oborového zacílení.