Zvědavý

Proč tady necháváme žít muslimy a propagovat islám ??

copak tady toho odpadu z jiných států už není dost ?! At jdou s těma svýma hábitama, zákony a Allehem do ha*zlu !!
Doplňuji:
Ale pokud vím tak žádná muslimská země člen EU není ne. Tudíž ti k nám nemůžou jen tak přijet jako mohou třeba Slováci nebo Němci ne ?? ALE PROČ JIM TU DAJÍ POVOLENÍ K POBYTU ??

Nejlepší odpověď
Quimby

Protože ne všichni muslimové jsou islamisté, ale když ostatní nazýváš odpad, tak je stejně jedno co ti kdo řekne.

Další odpovědi
Lukyn0

Neboť jsme vstoupili do socialistického marastu jménem EU, kterou vedou hňupové s nefunkčním multikulturalis­tickým cítěním za podpory naší vlády.
Doplňuji:
A prachy v tom samozřejmě mají podstatnou roli.

anonym

Protože je to verběš,jako jiné státy islámskýho typu.Za čas si nás podmaní a bude zle jako tomu bylon aposledy ve Francii.
Zakázal bych se imigrovat lidi do naší české země z takových států.
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=T2ij_qtGy6Y

Lamalam

A proč by tu neměli být? Blbci také dostávají povolení k pobytu a nikdo to neřeší.

Mirdas

Osobně nemám problém s tím aby tu trvale žili příslušníci prakticky jakékoliv národnosti nebo vyznání.
Zda si vybrali tento stát tak mají vědět do jaké společnosti vstupují a očekávám na oplátku za projev vstřícnosti že je příjmeme, budou zcela respektovat zákony i zvyky této země.
Zda ne a dokonce si snad chtějí klást podmínky, jsem pro aby se vrátili odkud přišli.

Putin

Znám pár takových lidí osobně a musím říct, že zatím jsou naprosto v pořádku (možná pouze náhoda, co já vím ..). A kdyby USA každý den bombardovala ČR a jídlo bylo těžko k sehnání, taky by jsme se stěhovali do zahraničí! Oni nemohou za svou víru, ani za to, že jim někdo vraždí rodiny, sousedy, kolegy .. Islám nikdo nepropaguje a pokud jo, tak je to možná i trestné :)

střevo

protože si ty blázni (a hazardéři) z vlády myslí, že lid je slepej, že si toho nevšimne.

a dyž blázni vedou slepce – aniž by se jich někdy zeptali jesli ty další přičmouděný chtěj, a že je nikde nechtěj, tak potěš koště…

anonym

http://tn.nova­.cz/clanek/sve­di-zahajili-valku-proti-muslimum-a-vypaluji-mesity.html
Komunismus již dávno skončil.
„Havel na hrad“
Aleluja! D
http://sk.wiki­pedia.org/wiki/V%C3%A1cl­av_Havel

pusinka50

Muslimové, kteří propagují Islám, jsou nebezpeční lidé. Sledujeme zprávy, čeho všeho jsou schopní a jak chladnokrevně zabíjejí nevinné lidi i cizí národnosti. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy, jinak vždycky můj mírumilovný a klidný příbuzný, Čech, který se ale kdysi přidal k Islámu, při obyčejné konverzaci o Islámu povstal ze židle a s rukou napřaženou jako Hitler začal křičet o tom, jak až Islamisté přijdou do Čech, jak se nestačíme divit a jak nás všechny Čechy si tady podrobí a ovládnou nás. Nikdy jsem toho příbuzného neslyšela zvýšit hlas či dokonce křičet, až v tento okamžik. A doufám, že se nedožiji, až všichni Islamisté se spolčí a vstoupí do Evropy. České vlády v posledních 25 letech byly a jsou bezpáteřní a jsou tvořeny jen z laiků, kteří nerozumí zahraniční politice a Islámskému náboženství. Za komunismu jsme vycházeli vstříc Sovětskému Svazu, teď kopeme za Unii, nic jiného neděláme, než lezeme někomu do zadku. Ale to se jednou vymstí

ten který je

Protože za vším hledej peníze.Itálie praská ve švech a přitom si tam pár lidí mastí kapsy…
Doplňuji:
My si je můžeme dovolit přijmout – jsme bohatý stát a na operace našich dětských pacientů se budou sbírat víčka.