MiKu

Proč tady na Odpovědích není možnost odpovědět na odpověď (u vlastní otázky) konkrétnímu uživateli?

A jak zjistím, že si přečetl příspěvek k diskuzi (poslala jsem třeba do diskuze vyžádaný recept jako odpověď na odpověď, ale nevím, zda si ji určený uživatel přečetl), je možnost nějakého upozornění, že bylo u otázky, na kterou odpovídal, diskutováno???

Odpovědi
anonym

Právě proto že toto není diskusní fórum ve kterém se má diskuse od základní otázky odvíjet všemi možnými směry. Cílem je odpovědět na původní otázku a odpovědí ostatních byste si neměla jako odpovídající všímat 🙂

mosoj

To je každého věc. Přeci by ses nevnucovala. Kdo chce komunikovat, cestu si najde, ale někoho nutit, aby ti odpověděl, nebo dokonce aby četl tvůj příspěvek, to snad ne. Tadyto není chat, i když kdo ví .......

zjentek

Odpověď je tady nirvánou*, nepočítá se s odpovědí na odpověď ..po stavu absolutního zapomenutí (nirvána, čili odpověď) není už nic, žádné jsoucno.

  • rozplynutí, stav absolutní blaženosti, klidu, zapomenutí, nebytí.

MiKu

néné, určitě nechci nikomu nic vnucovat, jen kupříkladu konkrétně u toho receptu jsem ho dávala (a byl fakt na požádání) do diskuze až asi po týdnu nebo dvou, tak nevím, zda byl „doručen“, to by musel ten konkrétní uživatel sledovat diskuzi u té otázky každý den??? tedy zvolit možnost „sledovat“, to chápu..

Kepler

Ještě je tady možnost interní pošty, na tu je druhá strana vždy upozorněna. U starších diskuzí je bohužel velké riziko, že se k ní uživatel už nebude vracet. Pokud má uživatel privátní účet a nelze jej zkontaktovat, můžeš ho o přidání do kontaktu požádat. Ten na to přistoupí, nebo ne.

johana 56

Ani zdejší vnitřní pošta nezaručuje 100% spolehlivosti komunikace. Stane se, že nepomáhá prosba, nadávání, úplatek známkou ani kolkem, odesílání odpovědi konkrétnímu příjemci je nemožné …