Jako Vůbec

Proč tady lidi baví vymýšlet odpovědi, které nepomůžou?

Jsem si celkem jistý, že nejsem jediný, kdo tady někdy položil otázku a místo odpovědi se dočkal jen kritiky nebo byl posuzován jak u soudu.
Chodím sem rád,hlavně proto, že jsem hrozně zvídavý a dumavý člověk. Občas mě prostě něco napadne, na co neznám odpoved a třeba to vůbec nesouvisí se mnou nebo mým okolím. Tak se prostě zeptám. Kdo se málo ptá, málo se dozví. Když ale koukám na odpovědi k některým (nejen mým) otázkám, tak nechápu proč někdo ztrácí čas tím, aby někoho soudil nebo urážel.Stránka se jmenuje „odpovědi“ tak prostě pokud nemáte věcnou odpověd k tématu,tak proč se do toho pletete?
Hádat se s trollama atd. můžete na jiných stránkách pokud vás to naplnuje :)

Nejlepší odpověď
Edison

Protože jsou tací, kteří baví vymýšlet otázky, které taky k ničemu nejsou. Jejich položením někdo ztrácí čas, místo toho, aby dělal něco smysluplnějšího, jinak řečeno nimrá se v nesmyslech. Nemluvě o tom, že i otázka může být trolling.

Další odpovědi
annas

Máte pravdu, stále se zde řeší.

„Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená“ – dlouho zde bylo napsané jako motto pod žebříčkem. Někdo se baví, jiný považuje tu svou otázku za důležitou, originální, i když se zde vyskytuje třeba po desáté.

Každý má jiný názor na otázky, každému vyhovuje něco jiného. Když mě otázka nezajímá, ignoruji ji..

Pokud jde o názorové otázky či odpovědi, je to individuální, mohou se lišit..

Odborné dotazy – chybí zpětná vazba, co tazateli vyhovuje.

Červené palce za chybnou odpověď – neosvědčilo se, protože neexistuje objektivní hodnocení, i takto se vyřizovaly účty.

Stejně tak nahlášené odpovědi, byť chybné, admin vrací, je uvedené v kodexu, že za správnost neručí. Maže jen odpovědi vulgární, urážky atd. Je to jen a jeho jeho rozhodnutí, i když nám to třeba nevyhovuje.

Někdy jde při bodování o různý pohled na skutečnost. To, co jiný považuje za chybné či nepřesné, jinému bodujícímu nevadí, domnívá se, že je odpověď správná. Někdy se třeba i uklikne – nepozornost.

Proč? Je otázka, která je přirozená u dětí, ale jinak je to otázka, která se týká minulosti, tu nemůžeme změnit. Odpověď je subjektivní.

Co komu otázky či odpovědi přinesly? K čemu byly dobré? Jak to vyřešit? Tak byste se možná dověděl víc.

Kepler

Tenhle web není jen pro poučení, ale taky pro zábavu. Někdy zjišťuju, že odpovědi se témata otázky vůbec netýkají, nebo to vypadá, že si otázku (zvláště její doplnění) pořádně nepřečetli. Kdo odpověď nezná, tak napíše aspoň blbinu, nebo jen tak střelí od boku. Však bodíky občas padají i za tyto „hodnotné“ příspěvky, tak co by se namáhali, že?

led

Každá otázka, na ktorú sa odpovedalo, zrejme odpovedajúceho niečim zaujala, Máte pravdu, niekedy aj svojou „blbosťou“, niekedy svojim až provokujúcim spôsobom, niekedy svojou zaujímavosťou a niekedy, čuduj sa svete, skutočnosťou, že niekto potrebuje pomôcť, či poradiť. Asi by inak na ňu nikto z odpovedajúcich neodpovedal.
Rovnako aj odpovedajúci, nielen ozajstní radcovia, sú rôzni s rôznymi skúsenosťami a záujmami a taký je aj spôsob ich odpovedí od skutočnej rady, cez „zdvihnutie obočia“, cez sarkazmus až po urážky a výsmech.
Ale…
tu skutočne musím povedať ale…, bádatelia tu dokážu nájsť skutočné rady, ktoré nájsť nielen v bežnom živote, alebo aj na internete vyžaduje poriadnu námahu.

ivzez

Nikdo si nevymýšlí odpovědi, které nepomůžou, každy se
(alespoň podle mého názoru) snaží svou odpovědí pomoci.

Problémem bývají otázky. Už dávno tu neplatí, že jediná
hloupá otázka je ta nevyřčená. To snad platilo v začátcích,
dnes je pomalu zázrak tu potkat smysluplnou otázku.

Někteří tazatelé tu záměrně a opakovaně pokládají hloupé,
nesmyslné a zbytečné otázky, které nezajímají snad ani je.

Další sice něco potřebují, ale neuvedou téměř nic, co by
odpovídající nějak nasměrovalo. Potom nezbývá, než se pokusit
i z toho mála informací odhadnout, co vlastně tazatel potřebuje.

Odpovědi odpovídají všemu výše zmíněnému.
Na hloupou otázku nelze smysluplně odpovědět.

Na otázku bez dostatku vstupních informací lze
odpovědět, ovšem s rizikem, že odpověď bude k ničemu…

anonym

Protože je za to systém nijak nepostihuje. Kdyby tu existovala možnost dát komukoliv nejen palec nahoru a tím mu bod přidat ale i palec dolu v případě že odpověď není užitečná nebo je dokonce chybná, viděl byste jak rychle by nerelevantní odpovědi zmizely… Právě absence bodového postihu za chybnou/neužitečnou odpověd je důvod proč se nikdo nezdráhá takovou pod otázku napsat.

(tuto možnost by měli třeba až stříbrní uživatelé, ne úplní nováčci aby se zamezilo zakládání účtů jen kvůli mnohonásobnému negativnímu bodování)

Tedy jako vždy je to snadno řešitelné optimalizací webu odpovedi.cz … kterou bohužel nikdo nedělá.