ptáč

Proč tady bohatí-nepracující cizinci tak hlučí a vysmívají se českým lidem? Myslím tím děvky a ožralé proutníky.

Ať drží tlamy hlavně uřvaný Španěli, hovada. Domnívají se, že jim není rozumět, když hodnotí.

Nejlepší odpověď
briketka10

Nemyslím si, že nám tu řvou jen bohatí nezaměstnaní
cizinci, ale i Romové Ti dělají nepořádek a kšeftují s
auty a nikdy, nikdy nemaj dost a řvou na pracáku o
další dávky a jejich děti co se naječej a jsou pěkně
drzí to bys nevěřil k nám bílejm dospělým.

Jen se přijeď mrknout k nám na dvůr a sklapne Ti 😁

Další odpovědi
ReHu

Který mysliš?

ten který je

Opravdu to byli Španělé? 😉

Lamalam

Nevím o čem mluvíš. U nás nikdo nehlučí.

lexx

já se s tím nesetkal jsme malé město ale pochop: pro nich je ČR rozvojová zem mizerných platů, primitivních občanů a levného zboží, služeb…zásluhou pitomého, nereálného kurzu měn

zjentek

neznám ..ty musíš bydlet v kulturní oblasti o pětitisících obyvatelích ..u nás ve městě se to neděje, na vánoční výzdobu se skládáme a kdo nepřispěl, nedostane z úřadu domácí vajca, zduř

ivzez

Proč by se zrovna Španělé vysmívali Čechům?
A proč právě děvkám a ožralým …?

ptáč

To je jedno kdo to byl. Studují tady způsobem 10 % za chlast. Díky tomu, zejména jsem na ně vyběhl ven, jsem pěkně pokecal s univerzitní učitelkou a ta mi potvrdila jejich hovadské chování s připosraností českých zaměstnanců ve škole a rektorů.

ptáč

Slovo zejména si dopsal rozumný android. Nic takového jsem nepsal. Mělo být Díky tomu, že jsem na ně vyběhl…