MichaelOffic

Proč T-Mobile chce za mobilní TV peníze, když prohlížení obsahu stejně žere mobilní data?

Pro mne je to zlodějina chtít peníze za něco, co není neomezené na data a když má někdo malý balíček dat, tak si je nebude kvůli toho neustále dokupovat, ne?

Odpovědi
Professional

Sice od T-Mobilu žádné služby nemám, ale ano, nejspíš máš pravdu. Sledovat TV na mobilu zřejmě nebudeš doma, takže o tom to je – člověk využívající tuto službu využije více dat, což přináší T-Mobilu pravděpodobně větší zisk.

Muffz

Marketing. Je to služba a za služby navíc se platí. T-Mobile má obecně dokonale zvládnutý marketing založený na okrádání lidí, kteří si to nechají líbit.

Klaproth

Nabízejí službu a chtějí za ní peníze. Zlodějna jak vyšitá. Nikdo tě přece nenutí tuhle „zlodějnu“ podporovat.