Alea

Proč stránky odpovedi.cz zamikají dotazy?

Hladal som odpoveď pomocou google na konkrétnu otázku. Našiel som pár starších otázok na tejto stránke staré okolo 40–600 dní. Neboli zodpovedané úplne a predsa sú zamknuté. Ako neregistrovaní uživatel som klikol na „odpovedet“. Vyžiadalo login, logol som teda cez FB profil a zobrazila sa mi sprava, že otazka je zamknutá. Ako väčšina…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je to škoda, a ještě větší škoda je, že se otázky nesmí opakovat.

Kolikrát jsou odpovědi mylné, nebo je jich málo a nejde to doplnit.

Je to tak nastaveno v pravidlech. ☹

Další odpovědi
led

Prečo? Pretože je jednoduchšie sledovať len pár desiatok strán, než stovky.
Ale prečo by sa užívateľ nemohol dozvedieť odpoveď na svoju otázku aj po niekoľkých rokoch, dnes, keď dokážemé odkrývať záhady minulosti pred miliónmi rokov. Ako by ma potešilo, keby som napríklad do mailu dostala dnes odpoveď na otázku, ktorá ma trápila pred 4 rokmi…
Právo na informáciu a právo na vlastný názor, to znamená aj právo zodpovedať hoci nezodpovedanú otázku spred 1566 dňami http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nezodpoveze­ne?paginatorQu­estions-page=340
… lepšie by bolo, keby sa žiadne otázky nezamykali a všetky príspevky aj tie u privátnych profilov (ak kliknete na ich profil), boli voľne prístupné.

mosoj

Opět pouze a pouze lidský faktor. Kdyby se nepodvádělo, nikdo nemusí nic regulovat.

anonym

Počti si – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-poverit-nebo-donutit-osoby-zde-na-odpovedich-aby-uzamkly-sve-jiz-dlouho-zodpovevezene-otazky

zzzzz

Led krásně jste to napsala:-)

Sůwa

Souhlasím, dala jsem jí nominaci 🙂

zzzzz

děkuji, také bych ji dala, ale už je mám pro dnešek vyčerpané:-)))

zzzzz

dnes mám nový příděl, tak jedna je pro Vás:-)

led

Ďakujem, každé ocenie, nemysí byť len hmotné, sa prijíma. Hmotné ocenenia posielajte na adresu
x.y.z.
Nábřeží Vyschlého potoka pod 4.můstkem
Městečko v Čechách

Sůwa

Dík, už to posílám 🙂

led

No zase nie až tak veľa, menej je niekedy viac…