vivatis2-

Proč ste si pořídili domácího mazlíčka?

MÁ ODPOVĚD':Já o tom nerozhoduji :D

Nejlepší odpověď
Drap

Byl to můj tajný sen od klukovských let, a tak jsem ho pořídil dětem. Děti už jsou dávno z domu, ale mazlíčci jsou stále

Další odpovědi
Michal Kole

Koupila jej máma, bez mého „souhlasu“, máma ho viděla u chovatelky a hrozně se jí zalíbil

Pes – Japanchin – Dan Nefritový šperk

Ella

Bydleli jsme na vesnici, měli jsme husy, slepice i prasátka, tak proč ne pejska ? :) ten přece k velké zahradě a třem dětem patří :) navíc to byl skvělý rodinný pes a ochránce :) Pes byl u nás vždy členem rodiny a když ve stáří odešel, tak jsem to jako dítě oplakávala hodně dlouho…

Rocker

Kamarádka nám nabídla štěňátko a nešlo odolat.Druhou jsme si přídili,aby té první nebylo smutno.Kocoura jsme měli už 2 roky předtím.

Meropa

Králíka, nejdřív pro zábavu a pak až omrzel tak na jídlo.

kwisty

Líbili se mi