dnb

Proč stav uživatele na těchto stránkách končí zlatým?

Jako že je někdo nejdříve: registrovaný a potom, pokročilý (100 bodů), bronzový (1000 bodů), stříbrný (5000 bodů), zlatý (10 000 bodů).
Proč to nepokračuje ještě třeba na platinový nebo diamantový???
(50 000 bodů)
Doplňuji:
Ptám se vás, jaký máte názor??? Admina nechme stranou, stejně si to přečte a možná to i zváží.

Nejlepší odpověď
Kelt

Na OH má také vítěz zlatou medaili a nezáleží za jaký výkon. Tady je to za výdrž, trpělivost, obětovaný čas. Když ti to nestačí, tak to nedělej. myslím, že některé lidi to baví, že mohou někomu pomoci. Člověk z toho má dobrý pocit a vnější stránka, zda dostane ohodnocení, zlatý, stříbrný, bronzový, pokročilý za získané body nebo nfějakou hmatatelnou odměnu je druhořádá věc.

Další odpovědi
Lamalam

Na to se zeptej admina.
Doplňuji:
Takže můj názor: je mi to úplně fuk.

dědapetr

Na tyto stránky chodíte kvůli otázkám a odpovědím nebo kvůli bodování,získáni bronzu,stříbra a zlata?Stejně je to virtuální a nikdo si to domů nevezme.

jirkajirka

Ono to neni tak o bodování ale o partě která se v zájemně boduje. Tím lechce budou někteří ,,platinoví" Skus si všímat palcu a zachvílku budeš mít jasno.

KK1

Raději ne. Stačí dost zlatých mazalů. Ten platinový nebo diamantový už by měl jediné tlačítko „Smazat vše“

mosoj

Chceš říci že já s ostrým jazykem jsem na tom lépe než řiťolezci ?

Problém je hlubší a bohužel díky lidským vlastnostem tento jinak celkem přínosný server zdegradoval .I legrace tady byla. Nyní je zde jenom závist a zloba. Nicméně u sousedů jsou na tom hůř.
Doplňuji:
Chceš snad říct že takové lidi jako je Gecco by měli lidé bodovat ?
Pak ale nabádáš uživatele k tomu aby dělali to co kritizuješ.
Nerozumím tvé řeči. Nebo si Gecco dává body sám z více profilů ?

zjentek

protože lidská nenasytnost nezná hranice a proto by vznikali vyšší a vyšší cíle (rhodium, palladium) a na to už je jeden život fakt krátkej ..to bys tady musell sedět nonstop, jako vocas u zadku

setapouch

Cele bodovani je mi u zidle, na ktere sedim. Souhlasim s nominacemi a palcovanim, ale nevidim duvod davat za to body. Bez nich by snad byly spravne odpovedi vys nez nespravne, ale vlozene oblibencem.

mosoi

odpovídat kvůli bodům je kravina
toto není žádná soutěž

dnb

jirkajirka >>> Máš pravdu, všiml jsem si. Zlatý uživatelé prostě lidi bodují víc i přesto, že někdy píší úplné kraviny. Bodů dosáhly jen kvůli tomu, že už tady jsou X let. Takový gecco je tady 2 měsíce a je na první příčce ! Z takových by si měli brát lidi příklad.
Tady mi šlo jen o to, že zlatý uživatel má jakési výhody (jako mazání nehodících se otázek) atd. To by právě mělo být až od vyššího levelu. 10 000 bodů je poměrně snadné dosáhnout ne?

mosoj

Chceš snad říct že takové lidi jako je Gecco by měli lidé bodovat ?
Pak ale nabádáš uživatele k tomu aby dělali to co kritizuješ.
Nerozumím tvé řeči. Nebo si Gecco dává body sám z více profilů ?

quentos

Neházejte laskavě zlaté uživatele do jednoho pytle, děkuji. O urážky nestojíme. Neříkal někdo z uživatelů něco o závisti?

dnb

No, nikdo neoznačí otázku jako zajímavou??? Že se nestydíte.

quentos

Nestydíme. Zajímavá není ani trochu, jen se o to trapně snaží.