Michal Kole

Proč stát nevymyslí způsob jak získat LEGÁLNÍ práci JEDNODUŠEJI nebo STEJNĚ jednoduše jako zaměstnání načerno ?

Na sehnání nelegální práce často stačí jeden email (občas se tu také něco objeví co má tento „podtext“)

např. udělejte mi domácí úkol, udělejte mi webové stránky, postavte mi počítač, …

U legální práce musí být písemná pracovní smlouva,zdravotní prohlídka

elektronické podpisy a datové schránky jsou více méně sci-fi a ne každý to má.

(datovky jsou jen pro právnické osoby povinností a úřady, pak advokáti, exekutoři)

na legální práci, když jste na pracáku musíte na pracák donést pracovní smlouvu úřednici pod nos, podepsat ukončení evidence na Úřadu práce, zajít na zdravotní pojišťovnu a možná ještě něco.

Odpovědi
Drap

Zkus ho vymystet ty. Pokud se ti to podaří, bude ti spousta lidí vděčných a budeš v balíku. Času máš dost, tak do toho. Stát o to nemá zájem, protože by mu unikaly daně.

hanulka11

Prosím tě už bys toho měl nechat , ty to prostě pořád nechápeš, už se ti dostalo tolik odpovědí ,ale tvůj mozek to není schopen zpracovat.