Michal Kole

Proč stát, nevymáhá po zaměstnavatelích, co mě nezaměstnali, co do mě investoval do mé přípravy na povolání ?

Mám na mysli příspěvky školám na žáky.

Studoval jsem 3 roky střední odborné učiliště a 4 roky střední průmyslovou školu.

Kolik činili příspvky na žáka v letech 2000 až 2007 co jsem chodil do středního stupně vzdělávání ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

dnes není nikde psáno, že musíš pracovat v oboru – dnes je každý rád za práci kterou sežene a má

Další odpovědi
anonym

Michale, Ty to máš špatně nastaveno. Moc tady neprovokuj, nebo poznáš, co je to „stát“. A ten by teoreticky vzato mohl chtít po Tobě náhradu do Tvého vzdělání vložených prostředků.
Stát přece nezajímá, jestli jsi schopný si najít práci. Tak buď rád, že nemusíš ještě nic platit a že dostáváš důchod. Na Tvém místě bych seděla potichoučku jako „myš pod koštětem“.
Do ničeho nevrtej a o zbytečnosti se nestarej. Buď moc rád, že se zatím nikdo „nepostaral“ o Tebe.