Proč stát nařídil prodej porna od 18ti, když si jej lze zadarmo a bez problémů stáhnout z netu?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Stát musí dělat takové zákony,aby ukázal že něco dělá za daně poplatníků.

Další odpovědi
FOG

Treba v nekterych statech USA je sex povolen az od 18 let a kourit cigarety a pit alkohol az od 21let,ale auta mohou ridit od 16 let.

elektrikář

Před lety mi přišel katalog z fotografické výstavy a naši hlídači morálky mi na každý akt otiskly červené razítko úřad pro potírání pornografie.Ač dospělý mi nebylo nic platné.