MichaelOffic

Proč stále není Hlavní/Masary­kovo/Florenc propojeno podzemní chodbou nebo nadchodem?

Jako neříkejte, že od jednoho k druhému a třetímu mezi sebou se nejde dost blbě a zbytečně dlouho?

Metrem je to zbytečné a zdlouhavé samo o sobě. A jet jedním abych se dostal na druhé přestupem a zase jel a zase nahoru. Prostě je to špatně řešené a hlavně víkendy kdy nic nejede skoro. Navíc je to tak za 15min. Kdyby to vedlo rovnou čarou tak jsem do 5 min na Florenci a za 4min na Masarykovém.

Nejlepší odpověď
Arne1

Protože jsou spojené metrem

Další odpovědi
Kelt

A proč by to mělo být? Pěšky se tam dostaneš za 10 minut a stejně tak metrem s jedním přesednutím. Podle mne jsou důležitější věci.

Dochy

Je fakt, že pěšky je to mezi Hl.n. a Florencí trochu nepříjemné. Tam ale jede metro napřímo (1 zastávka). Masaryčka – Florenc a Masaryčka – Hl.n. je v pohodě pěšky do 10 minut a skoro rovně. na co pak podchod?

dubraro

Protože ničit a zakazovat je mnohem větší zábava než budovat a umožňovat.

autacek

To takhle jednou jde Bůh po Zemi a nese pytel se spoustou těch nejschopnějších lidí ze Slovenska (nebo si sem doplň jiné vhodnější slovo). Zakopne a obsah pytle se mu rozsype, Bůh se na to podívá a řekne : No co, sbírat už to nebudu, Praha bude prostě tady.

Drap

Nejsou peníze a nejsou lidi.

nyjono

Ptáš se dobře, ale na špatném místě.