stana73

Proč stále honíte nějaké body?Co z toho máte?Jen to,že můžete klikat víc na jiné otázky,nebo odpovědi?

Když položím otázku,chci znát váš názor,nebo zkušenost,ne odkaz.To si můžu najít sama!To samé,když odpovídám-snažím se poradit,když nevím,tak to nekomentuju.Za poslední dny jsem bohužel našla jen pár „normálních“ dotazů.Většinou to byl slovní průjem anonymů,kteří to asi chtěly jen prubnout.Divím se,proč se některé kvalitní otázky mažou,nebo přesouvaj a jiné (asi 7× krtek)nechávaj­.Doufám,že se oddělí semeno od plev,jinak tyto stránky ztrácí smysl.Ikdyž já jsem pořád nepochopila ty body!Můžu je darovat? :)))
Doplňuji:
P.S.:To darování byla legrace,ale jinak klikejte radši na Pampers.cz tam to má smysl

Odpovědi
panenka

Darovat je stani nemůžete ty jsou vaše.Ty body se dostávají za to že jste dobře odpověděla na otázku a nejen tázající ale i uživatelům se vaše odpověd líbila proto dostanete od nich ty body.Ano tento týden se tu roztrhl pytel s anonymy protože si chtěli po zhlédnutí Den D vyzkoušet jak to zde chodí.Někomu se tu líbí a zůstanou a jiní odejdou

Jahoda

Také to nechápu, nelíbí se mně to.
Kraviny od anonymů zůstávají, naše (podle adminů) nesmyslné otázky se nám ztrácí – Mažou se nebo se přesunují do kategorie Ankety a zábava, kde skoro nikdo neodpovídá.

Body nelze darovat.

Osobně mi o ně nejde, spíš mne zde doslova nasírá jeden člověk, který zde rýpe na potkání.

Ne, neurážím dotyčného, jen jsem sesbírala fakta. Toť vše, víc nic.

Pro zbytek – No comment.

tuCZek

Jsem zde ode „Dne D“ a musím říct že jsem posbíral tolik zajímavých informací jak už dlouho nikde a to ze všech žánrů. A body to je jen politika webu.
Přeju všem spoustu užitečných informací :)

George25

taky jsem tady o dne D
Dobrej to pořad

takhlene

Stano,jestli Vám toto vysvětlení postačí,tak člověk je odjakživa tvor soutěživý,i když jde jenom o body,tak většinu z nás potěší,když dostane za dobrou odpověď ohodnocení(zde formou bodů),pokud to ohodnocení nedostane za dobrou odpověď(aspoň si to myslí) a druhý dostane 4 palce za špatnou odpověď,tak lidská ješitnost začne fungovat,a vznikají různá osočování atd.