Michal Kole

Proč sportovci na olympijských hrách koušou do medaile? To rádi chodí k zubaři – stomatologovi, že si chtějí vylomit zub

Nejlepší odpověď
hanulka11

to se dělalo odjakživa zkoušela se pravost kovu- nyní to už dělají jen tak z tradice a radosti

Další odpovědi
gepik

Toto gesto napodobuje dávnověký test, zda podaná mince je skutečně zlatá. Pokud byla, pak na ní zuby nechaly jen malý otisk. Padělky z levnějších kovů byly měkčí.

V dnešní době jde ale spíš o reakci na žádosti fotografů: „polib ji,“ nebo „kousni do ní“, které se ozývají tak často, až je mnozí atleti očekávají a udělají toto gesto sami od sebe.

Zdroj: http://sport.ak­tualne.centrum­.cz/proc-behaji-bolt-i-dalsi-proti-smeru-hodinovych-rucicek/r~681bb8­92e06811e181cf002590604f­2e/

honza19hk

zkouší jestli není třeba bramborová.....

anonym

I tak si myslím,.že plavci ji olizují,jestli není slaná,od moře!