wqfefwfwe

Proc sou lidi nemocny, stary a umiraj ?

Nejlepší odpověď
Bedy

A proč se Země točí se nezeptáte?
Víte, vše má svůj začátek i konec, je to prostě koloběh života. Něco starého umře, něco nového se narodí.

Další odpovědi
iceT

Protože nejsou nesmrtelní?

led

…ozaj a prečo si o nás, starších 60-let, myslia, že sme starí, keď sme jarí?
Zjavne to bude tým, že počitame čas na krátku dobu ľudského života.
pojednávanie o tejto otázke by zabralo niekoľko desiatok či stoviek strán textu.
Berme to ako opotrebovanie organizmu človeka prirodzeným i skrátenie jeho životnosti neprirodzeným spôsobom žvota a spotrebou životnej energie človeka.

Hmmm, to teda je veta, až som sa spotila…ale:
„Proc sou lidi nemocny, stary a umiraj ?“
…Začarovaný kruh…

zjentek

koukám že máš 1bod. Když jsem sem přišel já, ptal jsem se, proč jsou mé kalhoty špinavé od vajec, i když je obrátím naruby ..ale tys mě trumfnul čoeče ,)
Doplňuji:
ocko, srovnej ho! ..jako tehda mě ,)

led

zaujímavé, že pri tejto gramaticky nesprávnej otázke sa neozve žiadny do krve urazený zástanca českého spisovného jazyka…
čím to je, niekto môže przniť spisovný jazyk a niekto nie?