TomOdpovida

Proč slyším pískání v uších?

Pořád mi píská v uších a já nevím co s tím…

Odpovědi
marci1

Bohužel to může mít mnoho příčin (viz zdroj). Nejlépe je navštívit lékaře.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C3%ADsk%C3%A1n%C3­%AD%20v%20u%C5%A1%C3%AD­ch

led

Voda v čajníku už vrie, alebo ak stojíte na koľaji, tak to sa blíži vlak, …
Hučanie, pískanie v ušiach je dôvod navštíviť odborného lekára. Môže ísť o prechladnutie, ale môže ísť prípadne o tinitus. Nikto vám bez prehliadky sluchového orgánu nemôže zodpovedne povedať diagnózu. Bolo by to od neho nezodpovedné.
Navštívte odborného lekára.

zjentek

Pokud s tím nehodláš něco dělat, tak to zkus přepískat, mně to pomohlo.

orwell

Tinnitus – nic – zvyknout si. Mně už takhle píská víc jak 20 let. A s věkem se to zhoršuje! Musel bys mít veliké štěstí, aby ses toho zbavil ☹
Nejsi v tom sám, trpí tím spousta lidí.

annas

Pískání, hučení v uchu se dá zbavit.