cvikra

Proč moje slepice místo pohybu dopředu couvá?

po vylíhnutí měla vadnou nohu, ale normálně fungovala. Až poslední dobou místo pohybu dopředu couvá. Je to tím, že je to mladá slepička?

Nejlepší odpověď
gecco

Okamžitě slepici odděl od hejna a kontaktuj místního veterináře…!!!
Může jít o virovou nákazu nebezpečnou i jiné drůbeži v okolí (nejen slepicím)…!

Další odpovědi
redy

Zapoměla přeřadit 🙂

Jó a ten otazník tam lupni…

Odpověď-udělej polívku.

anonym

Dej za dotaz otazník, nebo ti to někdo smaže, ale já to nebudu!

Jak můžeme vědět, že to byla slepička? Ten otazník měl být jinde a jak říká redy, vývar a pak ne paprice. ?.D

redy

Gecco může mít pravdu. Ale píšeš že měla vadnou nohu, Zkoukni ostatní slípky a podle toho se zařiď.