independent

Proč squatteři okupují nemovitosti?

Je to snad nějaká forma protestu?
Pokud ano, proti čemu?
Co jim je po tom, že někdo svou nemovitost nepoužívá?

Nejlepší odpověď
Muffz

Chtějí se jen zviditelnit tím, že vědomě porušují zákon a zaměstnávají policejní složky. Osobně bych ty haranty vymlátil z té střechy obuškama a nechal je zaplatit výjezdy policistů, jejich mzdy, pronájem budovy za dobu, kterou ji tam okupovali, a strčil bych je na tři měsíce do basy, když nechtějí bydlet u sebe doma.

Neskutečně mě irituje, jak jsou naše zákony hloupě postaveny. V USA by je sestřelili snipeři, protože jsou na cizím pozemku, a nikdo by se s nimi nepáral. Tady za nimi ani policajti nejdou, protože by jim mohli ublížit. Nesmyslná republika.

Další odpovědi
ten který je

Protože neuznávají práva ostatních občanů a neuznávají ani zákony.Naši pokřivení politici včetně policie se těch neobolševiků bojí a raději budou buzerovat mlčící většinu.Je to výsměch všem poctivým lidem.Stačí se podívat jak se vše táhne v případu tzv.pražské kliniky.

Ušel ventil

Je víc důvodů ,
já myslím že většinou jsou mladí a nechtějí bydlet s rodiči ,

tady to sepsal ten zhulený Jiří X Doležal do hlavních 5 bodů ,
http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/64348/5-duvodu-pro-a-proti-mame-tolerovat-squatting.html

ivzez

Protože si neváží cizího majetku.
Cokoliv jiného je „zástupný důvod“.

independent

V tom případě nechápu jejich logiku, proč na sebe upozorňují, kdyby tam seděli a byli potichu nikomu by nevadili, majiteli který ani neví že ten barák má by to asi byli jedno taky.