Avatar uživatele
Questman

Proč skoro všichni Rómové tak zapáchají?

Znáte ten zvláštní zápach, něco jako když bouchnete petardu, takový sirný štiplavý puch.
Čím to je, že jsou tak cítit pouze oni?
Doplňuji:
mosoji, to rád věřím ale já neměl na mysli zápach obecně :D
Bezdomovci jsou také špinaví a smrdí ale to je takový ten normální zápach – pot, moč, výkaly, alkohol, kouř apod. ale Romové smrdí prostě úplně jinak než kdokoli jiný a příčina toho mě právě zajímá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, zzzzz, petra15 před 3751 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

Odpoveď byla označena jako užitečná

aroma zakouřeného nonstop automatového baru přebité deodorantem
Doplňuji:
(jinak jde ve skutečnosti o pižma – tedy každý druh kůže „voní“ jinak, pouze na to nejsme zvyklí)

Upravil/a: lukas.zmizik

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Questman Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Stravou a hygienou.
Doplňuji:
Nevadí mi, že smrdí. Vadí mi, že jsou živeni za moje daně. Ať si klidně smrdí, třeba v Bruselu.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Já s tebou souhlasím, také ihned vycítím, když si třeba v dopravním prostředku přisedne nebo se přiblíží cikán. Je to zvláštní a hrozně štiplavý smrad. Pakliže sedí přede mnou, tak si přesednu, když je to možné nebo trpím až do konce jízdy. Ale vysvětlit to nedovedu… že by směs nemytého těla nasáklého špínou a špinavým okolím, včetně cigaret a alkoholu? Ale bezdomovci smrdí jinak, tak taky fakt nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

a nejen Romové…
Doplňuji:
Kamarád říkal že nejvíc mu smrděli ukrajinci.Si všimněte taky pracují od nevidím do nevidím a ani na hygienu jim nezbyde čas.Poznáte zejména podle ukrajinek,ktere si na sebe lijí tuny voňavek,dosti peprných…to aby nešly cítit…no a jedou dál.Když projdu kolem zdejší ubytovny tak mám co dělat abych ten dech zadržela než přejdu chodník.Čpí i samotné okolí…většinou příjdou na ubytovnu a nezbyde na ně už tepla voda a na co se mýt když zítra jsem zas špinavý…

Upravil/a: Araxis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Také někdy zapáchám .
Doplňuji:
Měl jsem v práci jako podřízené dva cikány, naprosto bezproblémoví a čistí.
Určitě nesmrděli.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Z hygienických důvodů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny555

Kdysi sem měl co dělat s kubánci a ti také smrdí,ale jeto jiný zápach než ten cikánský.Ale taky to stálo zato.Přesnou příčinu nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Ten pach jsem zaznamenal u „sousedů“. Na druhou stranu u jiných cikánů (Romů, chcete-li), se kterými jsme chodili do hospody, tak cítit nebyli.
Neznám původ, ale nedomnívám se, že je to charakteristic­ký znak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

A to si představte,že mi zase smrdíme jiným lidem takto prý?A to se můžete mýt a vonět jak chcete.
Ano,někteří soudruzi, spoluobčané smrdí a někteří ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek