independent

Proč si zapínáte pásy v autě?

Odpovědi
Ušel ventil

Kvůli své bezpečnosti

Mc Merkurion

jiná možnost

… jak kdy, na krátký tratě okolo baráku ne, jinak jo, prej érbeg bez pásů nejni moc dobrej …

kefud

Kvůli své bezpečnosti

Jiří Bohumil

Kvůli své bezpečnosti

brillant

Kvůli své bezpečnosti

Kepler

jiná možnost

Kvůli policajtům i bezpečnosti. Na cestě po městě většinou ne, ale dostal jsem i pokutu. Navíc ani pásům moc nevěřím, soused si kvůli nim zlomil žebra.

klumprt

Kvůli své bezpečnosti

Jde o můj čumák.

zeeue

jiná možnost

jiná možnost – spíše kombinace dvou možností, a to z hlediska situace, zda jsem řidič nebo spolujezdec.
pokud jsem řidič, pak kvůli bezpečnosti
pokud jsem spolujezdec, pak kvůli policajtům – nerada bych, aby řidiče stavěli kvůli mým pásům…

zjentek

jiná možnost

Kvůli pípání v auťáku!

Však já si musím zapnout pás, i když ve dvorku jedu s košem na zpátečku ku popelnici u branky, bo ten signál se nadá ustát!

Slecna 007

Nezapínám si je

Právě kvůli bezpečnosti. Ono se hodně mluví a píše o lidech, co neměli zapnuté pásy, ale méně už o těch, co např. uhořeli v autě, protože se zapínání teplem „speklo“ a oni se nevyprostili.