postcd

Proč si pohráváme s nějakým předmětem když přemýšlíme a nebo někoho posloucháme?

Nepomáháme tím mozku, že rozvíjíme nějakou hemisféru a tím si pomáháme v soustředění, rychlejšímu myšlení?

Odpovědi
led

Ano, u niektorých ľudí to pomáha ako memmopomôcka.
Niekto si kreslí obrázky, niekto „láme“ prsty, niekto počúva hudbu,… každý má nejaký vlastný spôsob, ktorým si pomáha.

anonym

Tak s tímhle u své osoby jsem se nesetkal.Nikdy nemám nutkání si s něčím hrát (mimo osobní schránky své ženy).