Proč si opilci na sídlišti často pletou vchody nebo dokonce i domy ?

Nejlepší odpověď
Andělé

Tj.vtip???
Nebude to tím,že opilci mají takovou mlžinu před očima,že si přijdou všude doma?
Joo,sídliště je pak pro ně pořádný rébus…:-))

Další odpovědi
quentos

protože sídliště se skládají z řady úplně stejných šedivých krabic o úplně stejném designu.

anonym

Stejná odpověď jako u předešlé otázky, rozostřené vidění, otupělé vnímání a pak jsou všechny paneláky stejné a ten nejbližší je určitě ten správný, protože dopotácet se k dalšímu by bylo nadlidské úsilí. V tom případě by bylo rychlejší přestěhovat panelák, než přesvědčit opilce, že bydlí jinde.

anonym

Pokud opravdu chcete znát příčinu, tak se jednou na zkoušku pořádně opijte a zkuste někam trefit. To je jediný zaručený způsob jak to zjistit.

Damiana

Nechtějí mít doma dusno.

led

Oni vedia veľmi dobre kde bývajú. Ale tie domy (ešte k tomu rovnaké, akoby ich jeden staviteľ mal), keď si vypijú, potom nepostoja na jednom mieste, behajú, skackajú, otáčajú sa nesprávnymi dverami. Čo má potom robiť chudák opilec? Pokúsi sa vojsť do hoci aj nesprávneho vchodu. Veď niekto ho prichýli.
PS.
mám pocit, že ste si pomýlili kategóriu. Nepatrí otázka do inej kategórie?