Koblihovník

Proč si někteří nechavají ničit ponožky?

Když jsem byl na školním tří denním výletě, tak někteří nenosili boty, já je taky nenosil ale byl jsem bez ponožek, ostatní byli bez bot a byli v ponožkách, když jsme měli mísu plnou vodou a se skupinu jsme se snažili ji nevylít tak taky byli bez bot a v ponožkách.
Je to demence nebo normální?
Pokud je to normální, tak můžu jít ven na veřejnost takhle, rád bych to zkusil

Nejlepší odpověď
annas

Už opět řešíte ponožky? Já myslím, že lépe jsou na tom ti, kdo nosí ponožky v botách, nebo v létě body třeba bez ponožek.

Nohy si sice umyjete rychleji, než vyperte a usušíte ponožky, ale určitě není pěkný pohled na jedince, který chodí bez bot na ulici.

Netrpíte náhodou podophobií? Nezažil jste něco negativního, že jste minule psal, že chodíte v ponožkách, dnes, že ponožky ničíte?

Další odpovědi
anonym

Takže boty je rozumné si zašpinit, ale ponožky ne? Je jenom na každém jednotlivci, jak chce věci používat. Neexistuje žádný zákon na způsob použití věcí … Boty dnešního typu jsou ve společnosti sotva 2 200 let. Celou dobu je lidstvo uvyklé na volnost kolem chodidel – cirkulace krve, lepší vstřebávání nárazů, pevnější postoj na mnoha površích, … Ostatně trend preferování ponožek je natolik rozsáhlý, že se dělá kompromisní obuv spíše blíže ponožkám. Pro mnoho lidí jsou boty nesnesitelné a ve světě boty nosí jen minimum populace.

cochee

Jasně. A příště nasbírejte na sídláku nebo kdekoliv jinde psí h@vna (fantazii se meze nekladou, můžete si i zajít na nějaký statek do kravských nebo koňských stájí), všichni se zujte a pěkně si v tom pošlapejte a pak běžte na třídenní výlet. Ne aby někoho z vás napadlo si ty hnáty mýt! Ale ÚPLNĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZE VŠEHO je, abyste normálnost tohoto počínání všichni pořádně probrali na sociálních sítích!

nyjono

Možná měli obavy, že do něčeho šlápnou a nechtěli s tím něčím přijít do přímého kontaktu s pokožkou.

Mirek Darvas

je to normální, já byl venku takhle asi 3krát

paul1

Teď jsou moderní ponožkoboty, jen je to kapánek drahé.

Zdroj: https://www.tra­ilstore.cz/ka­tegorie/ponoz­koboty-skinners/?gclid=Cjw­KCAjwx6WDBhBQE­iwA_dP8rdCbZD­gR_iD5U

Mc Merkurion

… co se ponožek týče, je to bez komentáře …
… co se týče vyjadřování >>> je to běs a hrůza, totok „já je taky nenosil ale byl jsem bez ponožek, ostatní byli bez bot a byli v ponožkách, když jsme měli mísu plnou vodou a se skupinu jsme se snažili ji nevylít tak taky byli bez bot a v ponožkách.“ bych prosil přeložit významově do češtiny (čárky neřešim) …
… jeden řeší psycho, druhej hranice, další viry, jeden ponožky >>> zlatý porno, tam máme alespoň všici stejnej cíl …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.