cappuccino

Proc si nekteri muzi nechavaji narust hodne huste a dlouhe oboci?

U nekterych starsich muzu ( i hercu) to vypada, ze si nechavaji narust jakesy previsle zaclony a mysli si, ze vypadaji neodolatelne. Jak to na vas pusobi?

Nejlepší odpověď
aevul

Myslím, že obvykle si to nenechávají růst ve smyslu úmyslného pěstování. Spíš nás leckdy nenapadne, že by bylo dobré s tím vzhledem něco udělat. Holt, musíte se smířit s tím, že nejsme ženské, abychom mysleli na parádu a v tomto ohledu musíte trochu myslet za nás.

Další odpovědi
Filip84

Ty, z 99.99% proto, protože chlapi prostě takové banality neřeší. 🙂

Až tak jednoduché to je. Moderní řečí: nejsme populisté! 🙂

Lotr2008

Jeden můj kolega vypadal jako Brežněv, tak jsme mu říkali Brežněv.

marci1

Muži (a zejména ti starší) si jen neradi nechávají obočí upravovat. Přitom po úpravě nemají takový tvrdý, „zamračený“ výraz obličeje. Tvář se rozjasní a je příjemná. 🙂
Přeborník v hustotě obočí byl Brežněv: https://epocha­plus.cz/wp-content/uploads/0-149.jpg

aliendrone

Ježiš… to může mít haldu příčin.

  1. Jsou líní (připadá jim to zbytečné).
  2. Jsou nešikovní (nechtějí si pinzetou vypíchnout oko).
  3. Nemají malířský talent (kreslit si obočí jako Adina Mandlová https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/d/d8/Adi­na_Mandlov%C3%A1_%­281910-1991%29.jpg ).

Milé dámy, nechtěly byste už toho trochu MOC? Vaříme, pereme, uklízíme, žehlíme, přebalujeme, k Vietnamkám na manikůru lezeme, dokonce i mašinku na chloupky si pravidelně cpeme do chobotu (někdo potřebuje i do uší)… :(

Já se také zeptám – umíte uvařit? Nechci být PŘÍLIŠ náročný, takže nemyslím rovnou svíčkovou, ale jen blbej knedlík k ní? JJ, normální houskový knedlík. A tím vařením NEMYSLÍM nákup válcovité hmoty v igelitu (freshfólii), co pak pokropíte vodou a na minutku strčíte do mikrovlnky (a to v LEPŠÍM případě, obvykle jen nakrájíte a prsknete na talíř)! :(

Takže PRRRR! Vocamcaď pocamcaď! :)

elkon

Jak to příroda zařídila, tak to je. Někdo má husté, někdo řídké. Je to genetika. Já mám také rodové. Nemyslím husté, ale tvarově stejné, jako mí předci.

Drap

Proto, že považují stříhat obočí za zbytečné. Nepůsobí to na mne nijak, je to každého věc

VaclavZeman

To ani nevim, ze to jde. Vim, ze nekteri ruzovi lide si trhaji chloupky mezi obocim, ale nemam nic proti, at si kazdy dela, co chce, zijeme prece v jednadvacatem stoleti. Ale priznavam se, nevim, ze mi roste oboci do delky (ci jak jinak to nazvat). Dekuju.

zjentek

🤣🤣🤣 Jak nechávají, to neroste samo?

cappuccino

Alendron: staci nuzticky, zadne vytrhavani nebo malovani.
Svickovou umim, i gulas a spanelske ptacky:)

cappuccino

Marci: ten Breznev je zarivym prikladem:
Vaclav Zeman: bud jsi moc mlady anebo k nim nepatris! Podivej se do zrcadla a srovnej s Breznevem:)

cappuccino

Tak podle odpovedi je videt, ze muzi to skutecne neresi! My zeny to vnimame jinak. Mame vic smyslu pro estetiku.
Dekuji za odpovedi.

Darcy

😂😁 přesně vím co myslíš. Náš chemikář je měl a vypadal jako starý nasratý sýček..
Asi mají pocit, že jim to přidá na autorite, stáří a moudří..
V tramvaji jsem někdy stretávala pána, který krom obočí vypadal že má i malířskou štětku v uších 😂
Estét typu Brežnev.

cochee

Ne, Darcy, nemají pocit. Je jim to naprosto fuk.