Postmaster

Proč si někdo myslí, že má patent na vševědoucnost?

Začíná to v dětství, kdy si dospělí myslí, že mají patent na vševědoucnost a potom to pokračuje školou, kdy si učitelé myslí, že mají patent na vševědoucnost, dále následuje armáda (byl jsem bohužel vojákem základní služby za socialismu), kdy si velitelé myslí, že mají patent na vševědoucnost, potom následují zaměstnavatelé, co si myslí, že mají patent na vševědoucnost, dneska si programátoři od Microsoftu myslí, že mají patent na vševědoucnost atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Opět jsi stvořil nepřehledný blábol. U každého to může být jinak a nelze paušalizovat.

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Další zbytečné bláboly.

paul1

Nadřízený má vždy pravdu

Nadřízený a manželka 😁 .

Rokio

Jiná odpověď

Učitel, nadřízený a maminka má vždy pravdu.

Manželka ne. Partner a partnerka jsou si rovnocenní.

hapiky

Jiná odpověď

Vševědoucí je jen Bůh.
Mimochodem, proč si myslíš, že si někdo myslí, že má patent na vševědoucnost?
Je to blud či halucinace, jakožto všechny tvé otázky. Zajdi už konečně k psychiatrovi.

zjentek

Pravda je relativní

…A pak, na stáří, v samotným závěru života přijdeš sem na web, abys konečně zjistil, jak to všechno doopravdy je a bylo a jediné, co tady objevíš, bude PATENT NA VŠEVĚDOUCNOST! (; D; D;

da ny

Jiná odpověď

Domnívám se, že vše je trochu jinak.
Nemyslím si, že všichni, které jste jmenoval, si myslelí, že mají patent na „vševědoucnost“ (zvláštní slovo). :) To, co jste popsal je spíše otázka „autorit“, ve smyslu osob, které rozhodovaly a nesly zodpovědnost (i za Vás).
V životě je to tak, že pokud člověk sám není na místě, kdy ho ostatní musí respektovat a „poslouchat. Podrobit se jeho příkazům a přáním, je tím, který „poslouchat a konat“ MUSÍ. Tak to v životě po tisíciletí chodí. S „vševědoucností“ to nemá nic společného. Zdá se, že je to z Vaší strany trochu uražené ješitnosti, vzteku, zklamání, nedostatku sebevědomí, vzdoru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.