Avatar uživatele
Drap

Proč si někdo myslí, že chci tady někoho následovat ?

Nechci nikoho následovat. Chci se ptát, odpovídat a pokud možno se bavit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, aramah, iceT, anonym, Amie, zzzzz před 4383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Proč si kdo co myslí,netuším,ale přece nikoho následovat nemusíte,pokud nechcete,nebo jo?
Ptejte se,odpovídejte, a když to půjde,tak se i bavte.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Přesně! A chceš, aby tě někdo následoval? Byl ti v patách – na cokoli odpovíš, na co se zeptáš?
Hhh!
A skutečně „super“ je také extra ohodnocení odpovědi. Že by vyvyšování hodnotitele? Vy si dejte palec, já nominuji – neboť jsem zlatá (stříbrná) rybka.

Ad Všichni: Také vám to tak pomalu píše?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

někdo má třeba své oblíbené téma a nechodí sem denně ,tak si nechá následovat ono téma a nebo uživatele od kterého se mu líbí jeho otázky či odpovědi a pak mu to chodí pravidelně a on je stále v obraze co se děje . Myslím, že ten název je dost "kostrbatý ",nezvyklý pro nás. zde je návod pro ty …co si to chtějí nastavit

http://www.od­povedi.cz/napo­veda/nasledova­ni-a-stream
Doplňuji:
já také nebudu následovat , jen jsem měla když jsem přišla poznámku kdo mě chce následovat já to jméno smazala, tak pardon ,ten dotyčný ví kdo to byl.....Asi jsem měla potvrdit přijetí ,ale nepotvrdila jsem . Myslím, že pravidla jak byla, byla předtím dobrá a my na ně byli zvyklí.Nebudu se v tom pitvat – pokusím se odpovídat a pokud to nepůjde …mám smůlu.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nebožka babička mně v podobných situacích říkávala „chlapče, nemáš náhodou haculinace“!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drape, taky si s tím následováním nejsem jistá, že se z toho nemůže vyvinout pronásledování.
No, pokud to půjde časem zarazit, asi to budeme zkoušet v praxi. zatímse s novou verzí seznamujeme.

Ad Damiana: je to pomalé a špatně se vrací do otázek. Šipkou se dá vrátit jenom na úvodní hlavičku výběru. Takže vlastní profil mne dnes zklamal úplně nejvíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Já osobně následuji pouze ty, co mám ráda a znám je osobně… ale zde na odpovědích? No, já radši sem zajdu a uvidím jaké jsou aktuální otázky. A aby mi chodily maily nebo jak to funguje? No stačí mi Facebook.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek