SteimlX

Proč si nejsem schopen zapamatovat jakou stranou mám cpát do kompa USB?

Jsem jenom lempl?
A nebo hloupej?
Nebo snad línej si rozsvítit a konečně si to zapamatovat?

Nejlepší odpověď
bolak

Takovejch nás je víc :)

Já mám navrch v pc dva usb vstupy vedle sebe a jeden je nefunkční, a ještě na ně z židle nevidím, takže nejdřív tam rvu tvu flešku, ta je samozřejmě vzhůru nohama (pravděpodobnost 50 na 50 zde neplatí), pak ji vobrátim a když to konečně zacvakne, tak místo toho aby to udělalo „tu di – ti du“ jak má, tak je ticho.. a vím že sem blbě.

Ale teď sem vymyslel jednu takovou vychytávku třetího tisíciletí a nalepil sem zvrchu samolepku. Funguje to dokonale a začínám uvažovat i o patentu.

Další odpovědi
hanulka11

Že by vše dohromady?To přeci musíš vědět sám proč tomu tak je – jo jsou jen dvě možnosti ,když se to nepodaří poprvé, tak druhá možnost vyjde -tak se nestresuj

huxa

njn, neni nad jacka :D teho můžeš píchnout kdykoliv, kamkoliv :D

briketka10

že by to bylo tím pitím to stahuješ teď ??