Lgee

Proč si nechávat platit na webu za reklamu?

Když si můžu dát na svůj web vlastní reklamu (na vlastní projekt) pokud to je tedy možné.

PS: já myslím proč reklamu prodávat.

Odpovědi
anonym

Protože oslovovat reklamou stále stejné lidi je k ničemu a přesně to bys dělal kdybys dělal reklamu svým webum jen na svých webech. Potřebuješ oslovovat lidi z ruznych koutů internetu a proto ji i nakupovat. Kde je poptávka je přirozeně i nabídka.

Dochy

Protože reklama na webu na který Ti nikdo nevleze Ti pravděpodobně nové návštěvníky nepřiláká.

„Proč prodávat“ – teď Ti asi nerozumím… Jako proč na vlastní web dát okno jiného projektu a nechat si za to zaplatit? Tak motivace je jasná – nechat si zaplatit 😉

Pak je ještě jeden model: Spřátelené weby se souvisejícím obsahem si mohou reklamní prostor „vyměňovat“. (Já vystavím reklamu jemu, on vystaví reklamu mně)