Michal Kole

Proč si na Úřadě práce kopírovali moje maturitní vysvědčení s těmi čtyřkami ? Proč je alespoň nezakryly ?

Co když ta úřednice bude kopii posílat zaměstnavatelům a psát jím, toho nezaměstnávejte, koukejte, má 2 čtyřky ? jak je to zajištěno, aby neselahl lidský faktor ?

Možná proto se na můj pracovní profil na pracovní serverch kouklo necelích 20 zaměstnavatelů.

Nejlepší odpověď
badisko

ze nemas praci a cekas co ti nabidne pracak bude nejspise tvuj problem…uz jses jako Hux…a jeho nemoci …jses zlatej ale nechej toho…!!!! blabla nemam praci…je to vopruz…!!!
Doplňuji:
pokud ji mas tak neres pacak..!!!!…neni to uplne normalni ..fupt to same a porad dokola..

Další odpovědi
briketka10

mohl sis je zakrýt sám a dát si tam 1
a kouklo by se více zaměstnavatelů,
ale kdo ví, jak by to bylo i s těma 1,
nebo i 2 či jinejma známkama, bylo
vysokoškoláci dnes taky nemaj práci !

Hykam

Taková kopie vysvědčení by asi byla úplně k ničemu, pokud by Tvé studijní výsledky byly zakryty.

nimbus4

Za prvé: nauč se česky. Za druhé: neobtěžuj pracující svým MDLÝM duchem, studijními NEÚSPĚCHY, sexuálními dotazy, včetně plavajících žen. Děkuji za všechny NORMÁLNÍ uživatele.