Jakub

Proč si myslíte, že trolejbus má zrovna autobaterii a ne jiný záložní zdroj?

Proč si myslíte, že trolejbus má zrovna autobaterii a ne jiný záložní zdroj.
Doplňuji:
http://kvazar­plus.cz/openim­g.php?id=41&l­ang=CZ

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Takže podle tebe nebo i homera odpovím správně.
Ne trolejbus nemá autobaterii, ale trolerii :D
Je to tak správně???

Další odpovědi
HOMER

přečetl jsem si předchozí otázku a můj názor je,že ať už je typ baterie jakýkoliv,je-li v motorovém vozidle tak ji většina lidí nazve autobaterií.

GangstaHelper

Pokud je otázka mířená na mě, má odpověď zněla, že trolejbus má baterii. O typu jsem nic neuváděl, protože zde to nemohu potvrdit ani vyvrátit.

Tak se laskavě uklidněte, ani vy jste se svou odpovědí, že ji nemá, protože nemá startér, moc nezabodoval. Jistě se najde i takový typ, který právě autobaterie používá.

cukrar

trolejbus má i generátor, když musí jet mimo trolej
HK a tahá přívěs.