skyacrobat

proč si myslíte, že tolik lidí nenávidí Justina Biebera?

Nejlepší odpověď
Bedy

Já osobně ho nemám rád, protože se chová jako klasická nafoukaná hvězdička, která stejně už má svou největší slávu za sebou. A víte co se říká – jak rychle vyletím nahoru, tak rychle poletím dolů…
Navíc se mi nelíbí styl – je to takové békání, myslím si, že většina kluků v jeho věku by podala stejný výkon, ne-li lepší. Prostě není to nic zajímavého.

Další odpovědi
badisko

kdo to je ?.. :)))

zzzzz

No já ho moc neznám, vím jen, že je to mladý klučina. Nenávist je silné slovo, nemyslím, že by ho lidé nenáviděli, spíš se jim jen nelíbí.

www

Důvody k nenávisti bývají rozličné, těžko proto odpovědět. Navíc nevím kdo to je 😁.
Malé doplnění ve zdroji.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Nenávist

Jahodinx

Protože kluci nemohou vystát, když jejich oblíbená holka je blázen do J.B. a ne do nich!! A pak tu jsou závistivci, lidi kterým je nesympatický, atd.. :))
Doplňuji:
A pak taky holky co nemůžou vystát namyšlený nánynky co ho poslouchají a tak ho nesnášej taky!!

ven.cik

Já ani nevim proč ho nesnášim, ale jsem alergickej na jeho písničky, prostě se mi nelíběj. Možná je to taky proto, protože v osmnácti má tolik milónů za velký hov.. a my nedosáhnem ani minima toho co má on, i kdyby sme se udřeli k smrti, ale někdo má hold víc štěstí no, ale podle mě je to velkej nafoukanec a nejradši bych ho kopnul do prd…

Bobra

Hodně lidí tvrdí, že je v tom závist. Já si to ale nemyslim, jelikož já nemusím hodně lidí a určitě v tom žádná závist není :). Nebudu hodnotit, jestli je jeho hudba kvalitní nebo ne, jsou i horší (nic proti němu :D) a přesto jsou úspěšní (vezměte si na příklad největší YouTube hit – Gangam Style :P) . Co na něm ale já osobně nemusím je ten jeho "SWAG“ což jednak na můj vkus vypadá příšerně a dělá to z něj rádoby frajírka….Pak je tu jeho chování-jak už Bedy napsal- chová se jako klasická nafoukaná hvězdička. A nakonec bych i řekla, že to dělají ty jeho fanynky které ho za každou cenu chrání a dost často se jen kvůli sebemenší narážce na něj, chovají jak praštěný :D .Navíc si myslim, že oproti dřívější době – kdy to byl docela milej sympatickej klučina se dost změnil a je z něj jen další rozmazlenej fracek :) .

honza19hk

také ho moc nemusí.Je to takovej machýrek.

M.

Nemám ráda fanynky, o něho se nestarám.

Fienir

Nemyslím, že je to nenávist. Spíš řadě lidí ten Bieberův styl nesedne. A mně taky ne.

Rocker

Na to že nic neumí je dost namyšlenej.Děla ze sebe machýrka a zpívá hůř než opilci v hospodě:-)