dust8

Proč si myslíte, že stále není na tomto webu možnost svévolně smazat vlastní otázku, ale je třeba zlatý uživatel, admin?

Odpovědi
cappuccino

Taky bych to uvitala.

elkon

Nemyslím a je mi to jedno. Nepotřebuji nic mazat, stačí možnost úpravy. Každý má hlavu, aby si mohl promyslet co píše. Ale přesto mnozí ani neví co napíšou.

jirka F

Protože každý soudný uživatel ví že to co sem dal platí, nebo jak bych to vysvětlil prostě musí si to rozmyslet než to vloží na tento web.

Filip84

Už ani zlatý / stříbrný uživatel, jenom admin. To jenom tak, jako, pro upřesnění.

Proč? Protože adminem je Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta, na Smíchovském nádraží má server. 🤷‍♀️