bolak

Proč si malé děti strkají věci do nosu?

Nejlepší odpověď
annas

Třeba ze zvědavosti. Vzpomínám si, že když jsem byla malá, že jsme s jinou holčičkou zkoušely, která má větší nosní dírku. Její velikost jsme měřily knoflíky. Podrobnosti si už nepamatuji. Ani to, která z nás vyhrála.

Jen to, že mě otec posadil na kolo a zavezl k doktorovi, který mně zablokovaný knoflík z nosu vytáhl.

Další odpovědi
anonym

Ze zvědavosti…
Strkají různé věci nejen do nosu – např. můj syn kdysi přišel s brekem a slovy, že už nikdy „nebude strkat žířalu do díry“. Teprve po dlouhé době jsme zjistili, že už nikdy nehodlá strkat gorbáčik do zásuvky.
😉

Xantyp

Neznaji jine dírky.