Proč si lidi dávají kobereček před záchod?

Pokud v bytě bydlí jen ženy je to obvykle bez problémů. Když je v domácnosti pán, nastává problém a když jsou děti tak to, aby byl kobereček nonstop v pračce

Nejlepší odpověď
Drap

Aby je nestudily nohy.

Další odpovědi
kosaaaak

To jsme vám holky, zařídili my, abyste si každou neděli nevodřely kolínka, když vytíráte mísu. Takovou o vás máme starost, tak moc na vás myslíme.

Hlada

Možná, že někomu vadí fleky na podlaze.

Ponytail

Pro mě je kobereček u WC nesmysl. Doma nosíme pantofle, takže studící dlaždice nemusíme řešit.

hanulka11

nemám kobereček na wc, my bosi nechodíme

jendahun

Aby je to netlačilo do kolen při zvracení,nebo se tam třeba třikrát denně modlí směrem k Mekce.