Michal Kole

Proč si lidé zpívají ve sprše, jakou to má příčinu, neprodlužuje to pak dobu sprchování, spotřebu vody ?

Nejlepší odpověď
kropitko

určitě jo,,což teprv když si zpívají ve vaně,,,

Další odpovědi
terry

Předpokládádm že
A/ akustika
B/ jsou tam sami

A spotřeba vody asi není ovlivňovaná zpěvem ve sprše. Když si chci dát dlouhou sprchu, počítám s nějakou kačkou navíc.
To bych pak nemohla ani do restaurace na jiídlo, protože to doma vyjde levněji.

www

Někteří lidé si zpívají a nejen ve sprše, poněvadž se jim to líbí.
Spotřeba vody není ovlivněna zpěvem, ale dobou sprchování, sprchovací růžicí ap. 😁

quentos

je to tím, že při sprše zažívají naprosté uvolnění a blaho.
Předpokládám, že nebereme v potaz lidi, kteří mají z vody panickou hrůzu. Ti by koneckonců do sprchy a ni nevlezli, o zpívání ani nemluvě.

hanulka11

Víš proč- protože když pustí sprchu ,tak můžou zpívat i falešně nikdo je neslyší a je to bezva – jestli se sprchuješ zkus to někdy.

Drap

Proč zpívají mimo sprchu ? Mají chuť zpívat, tak zpívají, je jim veselo, zavřou oči a představují si, jak jsou v bazénu a plavou 50 m pod vodou.

manon

Zpívá si člověk, co je v pohodě. Pod sprchou je v pohodě – sám, nerušen, nikdo nehodnotí (už dávno jsem si nazazpívala :) zkusím to :) )
Podle mne v takovém případě spotřeba vody mírně vzroste, ale pozitivní psychický dopad tuto ekonomickou ztrátu nahradí. Pohodu si za žádný prachy nekoupíš :)