Proč si lidé pouští hudbu z auta (většinou novodobej dance) nahlas ?

Je to machrování, chcou se pochlubit svým (ne)vkusen ?

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba jsou jen nedoslýchaví

Další odpovědi
anonym

Jsou to většinou mladí,co chtějí na sebe upoutat pozornost,nic víc v tom nevidím.Když jsem na semaforu a on je s autem vedle mě,tak trošku zatroubím a ukážu na svý uši,že ho slyším málo,ať to dá víc nahlas.Pak se chytnu raději za hlavu a pokračuju v jízdě se svým akorát zapnutým bigbítem.

Nazdar Bazar

Obechcávají si tím prostor. Podobným chováním disponují zejména Němci a Rusové na dovolené.

setapouch

Protože mě pořád něco ruší. Třeba houkačky vozidel s právem přednosti v jízdě. Kdo je má furt poslouchat? JÁ jsem přece nejdůležitější na silnici a přilehlém okolí!