Lorgins

Proč si lidé myslí, že vypadají s přimhouřenýma očima lépe?

Co je k tomu vede? Proč to dělají? Jaký na to máte názor vy? Líbí se vám to?
Doplňuji:
Přijde vám to sexy? :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Víš kdo mhouří oči ? Ten kdo je oslněn a ten kdo špatně vidí a stydí se za brýle.
Když vidí něco sexy, tak oči spíš vyvalím aby mně něco neuniklo.

Další odpovědi
anonym

Na základě čeho tvrdíš, že si to lidé myslí???
😁
Já si to třeba nemyslím, ale oči mhouřím v prudkém světle – aniž bych uvažoval, zda je to sexy…

Emefej

Myslí, že si to lidé nemyslí.

led

Doplním mosoja, ľudia žmúria
…aj silnom vetre…(mihalnicami si kryjú zreničku…)
…aj v daždi
…aj pri smiechu
…aj keď nechcú, aby ste im „videli myšlienky“
…aj keď prejavujú svoju lakomosť, všimnite si ľudí, keď zacítia z niečoho zisk (akoby ste videli lišku: oči sa zúžia a pretiahnú, uši si pritisnú viac k hlave, ústa sa stiahnú do vyčkávania, ruky akoby pripravené okamžite brať…)

petra15

🙂

petra15

Podobné je to s pouzítím slunecních brýlí…ackoliv nejsou ve Strední Evrope vubec potreba…a kdyz, tak jen 3 dny v roce…:-)

anonym

Vidíš to? – a já třeba z slunečného dne za ´zasněžena´ nevidím bez tmavých brýlí ani ´ň´…
😉