Avatar uživatele
HenryFonda

Proč si lidé dávají zbytečnosti pod vánoční stromeček?

Letošní vánoce jsem se nestačil divit kdo všechno pod tím stromkem kdo co dostal ikdyž nechápu kčemu rozmazlené děti dostávají dárky v hodnotách desítek tisíc korun např. Elektrický longboard,Segway ninebot a Segway KickScooter nebo dron nebo Elektrické brusle Segway Drift W1 nebo playstation 4 Pro,Robot DJI Robomaster S1 aj. může mi někdo tímto vysvětlit kde rodiče i prarodiče nebo tety a strycove berou tisícové částky na vánoční dárky pro své blízké? A tímto se zadlužuji u bank i u obchodníků? Dě­kuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1578 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Původně se na Vánoce nadělovaly jen drobnosti a hračky pro radost. Myslím si, že i když dnes máme více finančních prostředků, netřeba děti „rozmazlovat“ předraženými věcmi. 🙂
Připadá mi, že rodiče a příbuzní si děti „kupují“.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Píšu to pořád dokola: Žijeme v blahobytu a už nevíme coby… Nikdo mi nevěří, ale je to tak.

Doplnění: Nikdo už neví, co to je NEDOSTATEK čehokoli, tím pádem si ničeho nevážíme a očekáváme čím dál víc. Jakmile něco nedostanem, jsme z toho rozladěni.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fo007

Chodí do práce .. berou za to kačky .. a dělaj dětem radost 🙂 co na tom nechápeš?
Ale .. po procházce hračkářstvím .. se zbytečností souhlasím .. rozmazlení frackové 🙂 .. já měla radost z kostek a jednodušších „blonďatých“ hraček 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

protože si myslí, že to co někdo skutečně potřebuje už si stejně koupil a tak prostě vymejšlí jen dárek který pobaví, bez ohledu na to, že to bude zbytečnost.

Pokud jde o cenu dárku to je dost relativní, pro někoho těch 10 tisíc jednou za rok není vůbec moc.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek