HenryFonda

Proč si lidé dávají zbytečnosti pod vánoční stromeček?

Letošní vánoce jsem se nestačil divit kdo všechno pod tím stromkem kdo co dostal ikdyž nechápu kčemu rozmazlené děti dostávají dárky v hodnotách desítek tisíc korun např. Elektrický longboard,Segway ninebot a Segway KickScooter nebo dron nebo Elektrické brusle Segway Drift W1 nebo playstation 4 Pro,Robot DJI Robomaster S1 aj. může mi někdo tímto vysvětlit kde rodiče i prarodiče nebo tety a strycove berou tisícové částky na vánoční dárky pro své blízké? A tímto se zadlužuji u bank i u obchodníků? Dě­kuji

Nejlepší odpověď
marci1

Původně se na Vánoce nadělovaly jen drobnosti a hračky pro radost. Myslím si, že i když dnes máme více finančních prostředků, netřeba děti „rozmazlovat“ předraženými věcmi. 🙂
Připadá mi, že rodiče a příbuzní si děti „kupují“.

Další odpovědi
Edison

Píšu to pořád dokola: Žijeme v blahobytu a už nevíme coby… Nikdo mi nevěří, ale je to tak.

Doplnění: Nikdo už neví, co to je NEDOSTATEK čehokoli, tím pádem si ničeho nevážíme a očekáváme čím dál víc. Jakmile něco nedostanem, jsme z toho rozladěni.

fo007

Chodí do práce .. berou za to kačky .. a dělaj dětem radost 🙂 co na tom nechápeš?
Ale .. po procházce hračkářstvím .. se zbytečností souhlasím .. rozmazlení frackové 🙂 .. já měla radost z kostek a jednodušších „blonďatých“ hraček 🙂

anonym

protože si myslí, že to co někdo skutečně potřebuje už si stejně koupil a tak prostě vymejšlí jen dárek který pobaví, bez ohledu na to, že to bude zbytečnost.

Pokud jde o cenu dárku to je dost relativní, pro někoho těch 10 tisíc jednou za rok není vůbec moc.