BEAES

Proč si investoři mysleli, že tenhle server je tunel?

Nejlepší odpověď
annas

Čekám, co uslyším večer, i když jsem článek četla, ale raději s vyjádřením počkám.
Doplňuji:
Po zhlédnutí dodávám. Investoři jsou moc kritičtí, netvářili se příliš vstřícně. Škoda.

Další odpovědi
jan

Majitelé serveru (majoritní akcionáři) se rozhodli nenabízet podíl v české verzi i s vědomím, že to může být trochu kontroverzní při vyjednávání. Jinou formou než dvěma společnostmi toto lze realizovat obtížně. V pořadu je velmi omezený prostor pro vysvětlení celé problematiky a prezentující je instruován omezit se na cca2 stránky zkráceného finančního plánu. Celý pořad je pak sestříhán do deseti minut a některé věci nezazní nebo není prostor je vysvětlit. V plánu, který byl prezentován byla symbolická částka za provoz a správu serveru a celá aplikace včetně budoucích aktualizací by byla nové firmě poskytnuta zdarma – vývoj je na straně české verze.
Je třeba pořad chápat především jako televizní show, kde se investoři (zejména někteří) snaží vyvolat kontroverzi a udělat pořad zajímavý. Pro nás je důležité, že se nám podařilo zprovoznit plánované jazykové verze a že se o serveru dozvědí další uživatelé internetu.

Jan Štípek
Odpovědi.cz

kropitko

Tak jsem to na to koukla, pročetla, je to škoda, jsou přísní,,,

BEAES

Já si myslím, že to co je přiloženo na videu, bude i večer, nic jiného. Tak už se nemusíme ani dívat.

annas

Tak se omlouvám. Já jsem se na video nedívala, jen jsem četla. Hned na to jdu. Díky.