Syd

Proč si holky vážou mastný vlasy do culíku?

Když tak naopak vypadaj ještě mastnější, když ukazujou, jak mastný to maj u hlavy, místo aby si udělaly co největší rozcuch, aby se kořínky schovaly?

Nejlepší odpověď
dubraro

Holky si dávají vlasy do culíku, aby jim nepřekážely. Třeba zrovna mají něco důležitého na práci a vlasy si umyjí až potom.

Další odpovědi
Medulka.013

Mohu odpovědět za sebe: Vlasy si vážu do culíku, protože je mám dlouhé a překážely by mi, a proto si je nechávám rozpuštěné pouze po večerní hygieně.

gecco

Ze stejného důvodu, jako kluci…
A já třeba – donedávna, vousy…
😉

nyjono

Už jsi zkoušel učesat rozcuch z pár dní nemytých vlasů????
Zkus to a nebudeš se takhle ptát.

Syd

nyjono: Jistě, čím mastnější vlasy, tím míň je můžu česat. Když jsou rozpuštěný nebo svázaný jenom velmi slabě, vlasy dál od hlavy zakrývaj vlasy u hlavy a navíc odpoutávaj pozornost – člověk se podívá a vidí vlasy jako celek a nehledá detaily i hlavy. Když je svážu, všichni se budou dívat jenom na to těsně u hlavy. Sčesat si vlasy uplně dozadu, a ne dolu a dozadu můžu jenom s uplně čistýma vlasama. Navíc čím víc rozcuchaný, tím nadýchanější. Čím ublízlejší, tím mastnější vzhled, to dá rozum.