Avatar uživatele
MARKÝZA03

Proč si ho nemohu přidat do přátel na FB?

Poslala jsem žádost o přátelství jednomu klukovi, kterého jsem potkala na jedné akci. Docela dlouho jsem se rozmýšlela jestli ji mám poslat nebo ne, ale nakonec jsem si dodala dost odvahy a poslala ji.
Druhý den jsem zjistila (když jsem koukla na jeho profil), že to tlačítko ODESLAT ŽÁDOST O PŘÁTELSTVÍ, které se změnilo na ŽÁDOST SE ODESLALA bylo pryč, prostě zmizelo.

Nevíte náhodou proč? Protože ji odmítl? Nebo protože ještě neodpověděl? Nebo si tuto možnost u mě zablokoval?

Děkuji s pozdravem Maky

Zajímavá 0 před 2274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

V nejvyšších stupních zabezpečení FB profilu lze skutečně možnost žádostí o přátelství úplně vypnout (pro všechny). Kdyby ještě neodpověděl, žádost by zůstala „odeslaná“. Viděl bych to tedy tak, že si v profilu změnil nastavení zabezpečení na nejvyšší stupeň, při němž danou osobu kontaktovat ani žádat o přátelství vůbec nelze.
(Blokaci lze vyloučit, protože to byste se na jeho profil vůbec nedostala.)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Odpovědi.cz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Žádost o přátelství zamítl a tudíž nelze již žádost odeslat.
Když žádost odmítá, tak se ho systém ptá jestli chce žádost zrušit a nic kromě odmítnutí se neděje. Pak může také žádost odmítnout s tím, že již nechce, aby byla žádost odeslána a tehdy ono tlačítko zmizí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Protože si dotyčný další žádost nepřeje.

Na Facebooku si nikdo nikoho nemůže přidat do přátel,
vždy je nutné poslat žádost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nechce být tvým přítelem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Johny44

Mame s přítelkyní stejný problém:( prosím jde nějak žádost o přátelství vratit zpět i když jí ve vzteku odmítnula?

Upravil/a: Johny44

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Santiano123

Dobrý den… poradil by mě někdo? proč mě nejdou odesílat žádosti o přátelství? děkuji…

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet