MARKÝZA03

Proč si ho nemohu přidat do přátel na FB?

Poslala jsem žádost o přátelství jednomu klukovi, kterého jsem potkala na jedné akci. Docela dlouho jsem se rozmýšlela jestli ji mám poslat nebo ne, ale nakonec jsem si dodala dost odvahy a poslala ji.
Druhý den jsem zjistila (když jsem koukla na jeho profil), že to tlačítko ODESLAT ŽÁDOST O PŘÁTELSTVÍ, které se změnilo na ŽÁDOST SE ODESLALA bylo pryč, prostě zmizelo.

Nevíte náhodou proč? Protože ji odmítl? Nebo protože ještě neodpověděl? Nebo si tuto možnost u mě zablokoval?

Děkuji s pozdravem Maky

Nejlepší odpověď
quentos

V nejvyšších stupních zabezpečení FB profilu lze skutečně možnost žádostí o přátelství úplně vypnout (pro všechny). Kdyby ještě neodpověděl, žádost by zůstala „odeslaná“. Viděl bych to tedy tak, že si v profilu změnil nastavení zabezpečení na nejvyšší stupeň, při němž danou osobu kontaktovat ani žádat o přátelství vůbec nelze.
(Blokaci lze vyloučit, protože to byste se na jeho profil vůbec nedostala.)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Žádost o přátelství zamítl a tudíž nelze již žádost odeslat.
Když žádost odmítá, tak se ho systém ptá jestli chce žádost zrušit a nic kromě odmítnutí se neděje. Pak může také žádost odmítnout s tím, že již nechce, aby byla žádost odeslána a tehdy ono tlačítko zmizí.

ivzez

Protože si dotyčný další žádost nepřeje.

Na Facebooku si nikdo nikoho nemůže přidat do přátel,
vždy je nutné poslat žádost.

Emefej

Nechce být tvým přítelem.

Johny44

Mame s přítelkyní stejný problém:( prosím jde nějak žádost o přátelství vratit zpět i když jí ve vzteku odmítnula?

Santiano123

Dobrý den… poradil by mě někdo? proč mě nejdou odesílat žádosti o přátelství? děkuji…