fcoop

Proč si dal někdo takovou práci?

aby sdělil celému světu(no – celému světu – vlastně jen části Žižkova),že je tááákhle spokojený?
K čemu taková oznámení slouží?
Vtip? Filozofický pohled na Událost?

------------ No – nebyl jsem líný a vyfotil si to.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­17/nadap085428331­730232.jpg

Nejlepší odpověď
dědapetr

Recese-parodie na luxus.

Další odpovědi
Berušinka

No, třeba to slouží k tomu, abychom si uvědomili, že si máme vážit věcí, které nám připadají samozřejmé. Někdo má třeba potíže s vykonáním velké potřeby (hemeroidy, zácpy..).
Ale dávat to na bilboard … no nevím, nevím =)

anonym

protože neměl co dělat ;D

arygnoc

mě se to náhodou líbí.

lepší, jak reklama na vložkyy, prací prášky nebo xicht politika.

mimochodem:
představte si, že je to monitor pc a správa z fb.

tam takových je.

tom004

Velice netradiční forma sdělení,ale mně se líbí.Má pravdu,někdy,ty „nejobyčejnější věci“,mohou být,pro někoho luxusem.Můžeš mít,miliony,ale taková chronická zácpa .........

Děda Louda

Važme si toho, co máme a co zatím můžeme.