Shade

Proč si člověk nejvíce pochutná na nezdravém jídle?

Nejlepší odpověď
zjentek

mám takovou teorii, že je nezdravé jíst hodně ..a tak si lidé z jídla, které se moc nejí, udělali zdravé jídlo
resumé: nebýt hovada, tak jiný jídlo než zdravý snad ani neexistuje

Další odpovědi
RyuzakiKate

Protože zvýrazňovače chuti.
Já osobně si rozhodně více pochutnám na něčem zdravějším (né že by něco bylo vyloženě zdravý a to, že je něco v bioobchodu, taky neznamená tomu automaticky důvěřovat), protože mě baví se starat o svoje tělo, mám ho ráda a nechci ho odbývat srágorama, který mě jen „zaplácnou“ a nic mi nedaj…

anonym

Jde si pochutnávat i na zdravém jídle, ale musíš ho umět dobře připravit.....

mosoj

Jez přiměřeně a je úplně jedno co jíš.

klumprt

Koření a ochucovadla se dobře rozpouštějí v tuku. Všecko, co obsahuje sádlo, lze snadněji chutně připravit. Proto je vepřový řízek chutnější než dušená mrkev.

Hlada

Žádné jídlo není nezdravé. Je jen nepřiměřené množství.