dust8

Proč si člověk nejraději zazpívá o samotě sám pro sebe?

Odpovědi
anonym

Je spousta lidí, který nejraději zpívaj pro ostatní. Takže asi tak.

Kepler

  1. Jde o ohleduplného člověka, který nechce nikomu způsobit duševní trauma.
  2. Ventiluje si tak svou radost ze života a na ostatní kašle.
  3. Má plné zuby rádia Frekvence 1

Já zase trpím samomluvou, když jsem delší dobou v lese, zpěv radši neriskuju, aby mě nějaký fořt netrefil z kulovnice. Pochválím krásný hříbek, ptám se ho kde má brášky, někdy i docela brblám, když se přede mnou schovávají.

zjentek

Nebývá to pravidlem. Odpověď Astaroth147 taky není od věci – vzpomeňme třeba na Aničku Dajdou.