Proč si barbakan myslí, že mohu ovlivnit cenzuru na těchto stránkách? Proč se neobrátí na admina, zlaté a stříbrné?

viz debata http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-vznikla-cenzura?_fid=cl30

Nejlepší odpověď
Drap

Z odpovědi barbakána nevyplývá, že by jsi ty, mohl ovlivňovat. Zmínil to myslím víse jen tak všeobecně, protože ze zkušenosti ví, že obracet se na admina je většinou bezpředmětné. Ber to jen jako takové povzdechnutí.

Další odpovědi
anonym

Koukám,že jsi nepochopil moji narážku na cenzuru na serveru „odpovedi.cz“!
Já tě nenabádal k cenzuře,chápeš to ?

Ar

Tak mě osobně z barbakanovi odpovědi nepřipadá, že by si myslel , že můžeš ovlivnit „cenzuru“.
Jak to ale myslel, to musíš vědět ty, když jsi jeho odpověď „opalcoval“. Né?

anonym

Ar, tím děkuji, že si někdo dal práci s odpovědí i přesto, že s ní nesouhlasím

anonym

Protože je to ubožák.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Můj dotaz zněl na ovlivnění, ne že ji důsledně provádím.

anonym

cesilko, barbakan nemyslel urcite vas . je to jeho styl humoru.., ale zaroven tim rekne sve … nebudte vztahovacnej, vas se to netyka .., tyka se to me !
:) -iv-

anonym

jenže mne to tak připadá, místo odpovědi se mne ptá jako bych za to mohl.