_136

Proč si banky účtují veškeré poplatky za služby, které klient požaduje i které klientovi banka sama od sebe nabízí?

Banky si účtují jak poplatky i úroky za výběr z bankomatu nebo bankovní přepážky, za sms o stavu bankovního účtu, pojištění účtu a jiné …je to vše ok

Odpovědi
Mc Merkurion

… to nejni chyby banky, ale tvoje … dnes už skoro všechny jedou bez poplatků, stačí si vybrat …

Dochy

Nepiš o bankách obecně, piš o konkrétní. Já poplatky platím jen opravdu vyjímečně. (OK, asi 11kč měsíčně komerčce, mám důvod tam zatím zůstat)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.