anony.M

Proč si američani staví domy ze dřeva, když mají spoustu tornád v některých oblastech??

v Americe je spousta tornád, a takové tornádo zničí ten dřevěný dům během pár vteřin…Tady tornáda nemáme, ale přesto si stavíme bytelné zděné domy…Vždyť už se přeci museli poučit,že dřevěný dům bez podsklepení je pro ně v jejich podmínkách naprosto nevhodný…nebo ne?

Nejlepší odpověď
Bičiště

Právě proto, že tam jsou tornáda

Další odpovědi
ghoul

Tak zaprvé tornáda nejsou všude po celé americe, ale tuším nejvíce blízkou pobřeží a za druhé možná je levnější postavit dřevěný dům znovu než opravovat zděný dům poničený tornádem.

Lamalam

Aby lidi měli práci.

Lamalam

ghoul – blízko pobřeží bývají hurikány. tornáde je něco jiného a vyskytuje se v jiných oblastech.