Janilivi

Proč se mi z SD Karty vše smazalo?

Dnes ráno se mi karta sama od sebe začala odpojovat a připojovat.. Před chvíli mi to napsalo že je karta poškozená. Vše se smazalo. Nevíte čím to může být?

Odpovědi
Hlada

Bylo by dobré vědět, jestli se to v daném zařízení nestalo opakovaně. Jestli ne, tak nemá smysl pátrat po příčině. Karty jsou poruchové a neopravitelné. Naštěstí jsou už levné. Jestli nepůjde přečíst v jiném zažízení, tak kup novou a data zkopíruj ze zálohy.