Packal

Proč sem lidi píší: Najdi si to na Googlu…

Proč to tady lidi píší jako odpověď? Od čeho je tedy tenhle web? Všechno se dá najít jinde než tady: na Googlu, u odborníků, učitelů a jinde. Kdyby si to každý hledal někde jinde než tady, tak tenhle web už dávno neexistuje, protože by sem nikdo nechodil a zdlouhavě by hledal odpověď v reálu… Takže proč to sem píší?

Nejlepší odpověď
www

Poněvadž je to alespoň u některých otázek pravda !!
Jsou ale i otázky ve prospěch těchto stránek, kde Google tak moc neporadí: zkušenost, názor, otázky odborné ap.

Další odpovědi
Alesh

Záleží na otázce. Pokud jsem někdo dá otázku typu: Co to je bagr, tak asi není nic snazšího, než to hodit do Googlu nebo prohledat Wikipedii. To mi přijde jako vrchol demence se ptát na takovéhle věci tady.

dudu

Posláním těchto stránek je podělit se o znalosti a zkušenosti, ale hlavně se pobavit. Někteří holt nespatřují nic zábavného na tom, aby lenošným nebo vyčůraným jedincům usnadňovali život. Určitě se shodnem na tom, že každý by měl umět samostatně myslet, vyslovit svůj názor a formulovat myšlenky.

Mirdas

Protože se člověk vždy neuspokojí jen sice správnou odpovědí, ovšem jen „studeným“ konstatováním co, kde, kdy, kdo … !
Ovšem zde se většinou také dozví správnou odpověď, ale navíc je zde již znát více lidský faktor i s doprovodným komentářem a skušenosti s danou věcí.
Člověk ve svobodné společnosti se může sám rozhodnout kterou službu bude využívat a kterou jednoduše ignorovat.

emamamisu

protože jsou předpotopní

McArthur

Aby měl Google kde hledat, proto sem píší.

lilkasa

Najdi i to n Goole
Doplňuji:
oprava:Google